Kontakt

Centrala

PRECIZ d.o.o.
Cesta XIV. divizije 5
2000 Maribor
SI-Slovenia

Telefon
02 320 33 46 | 040 382 470

Faks
02 320 33 48

Podpora
podpora@preciz.si

Prodaja

Prodaja in marketing
Simon Krajnik
T: 040 518 948
E: simon@preciz.si

Inženiring in razvoj
Denis Fajertag
dipl. inž. rač. in inf. (UN)
T: 040 382 470
E: denis@preciz.si

Podpora
Andreja Mavrič
T: 059 178-189
E: andreja@preciz.si

IT

Matej Višnar
dipl. inž. inf. in teh. kom.
E: matej@preciz.si

Luka Cehtl
E: luka@preciz.si

Objavite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen. Označena so obvezna polja *